Aktuálny lokálny čas v Raritan, Spojené štáty
Otázka: Koľko je hodín v Raritan? Odpovedať: Raritan (New Jersey) sa nachádza v časovom pásme "EDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 19:54 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Raritan Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 01 novembrer 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 156 deň, 6 hodina (hodiny), 5 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Raritan Zmena času 2026, 2027 (America/New_York) »
| Raritan Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Spojené štáty |
| Mena: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 6 881 = 0.022‰ USA Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 20 m |
| GPS súradnice | 40° 34' 10.4" Sever, 74° 37' 58.6" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4510.9 km (2802.9 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 5496.2 km (3415.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Spojené štáty (+3) |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Raritan
Čas v Raritan teraz
![]() 05:31 |
![]() |
![]() 20:20 |

= 0.022‰ USA Obyvateľstvo



