Aktuálny lokálny čas v Pontotoc, Spojené štáty
Otázka: Koľko je hodín v Pontotoc? Odpovedať: Pontotoc (Mississippi) sa nachádza v časovom pásme "CDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -5) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 18:52 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Pontotoc Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 01 novembrer 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 156 deň, 7 hodina (hodiny), 7 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Pontotoc Zmena času 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Pontotoc Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Spojené štáty |
| Mena: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 5 625 = 0.018‰ USA Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 154 m |
| GPS súradnice | 34° 14' 52.4" Sever, 88° 59' 55.2" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3808 km (2366.2 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 6199.1 km (3851.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Spojené štáty (+3) |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Pontotoc
Čas v Pontotoc teraz
![]() 05:46 |
![]() |
![]() 20:00 |

= 0.018‰ USA Obyvateľstvo



