Aktuálny lokálny čas v Pepper Pike, Spojené štáty
Otázka: Koľko je hodín v Pepper Pike? Odpovedať: Pepper Pike (Ohio) sa nachádza v časovom pásme "EDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 18:38 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Pepper Pike Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 01 novembrer 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 156 deň, 7 hodina (hodiny), 21 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Pepper Pike Zmena času 2026, 2027 (America/New_York) »
| Pepper Pike Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Spojené štáty |
| Mena: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 5 979 = 0.019‰ USA Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 325 m |
| GPS súradnice | 41° 28' 42.2" Sever, 81° 27' 49.4" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4612 km (2865.7 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 5395.1 km (3352.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Spojené štáty (+3) |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Pepper Pike
Čas v Pepper Pike teraz
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 20:50 |

= 0.019‰ USA Obyvateľstvo



