Aktuálny lokálny čas v New Milford, Spojené štáty
Otázka: Koľko je hodín v New Milford? Odpovedať: New Milford (New Jersey) sa nachádza v časovom pásme "EDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 18:40 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
New Milford Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 01 novembrer 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 156 deň, 7 hodina (hodiny), 19 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» New Milford Zmena času 2026, 2027 (America/New_York) »
| New Milford Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Spojené štáty |
| Mena: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 16 341 = 0.053‰ USA Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 15 m |
| GPS súradnice | 40° 56' 6.4" Sever, 74° 1' 8.5" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4551.6 km (2828.2 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 5455.5 km (3389.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Spojené štáty (+3) |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený New Milford
Čas v New Milford teraz
![]() 05:28 |
![]() |
![]() 20:18 |

= 0.053‰ USA Obyvateľstvo



