Aktuálny lokálny čas v Nevada, Spojené štáty
Otázka: Koľko je hodín v Nevada? Odpovedať: Nevada (Missouri) sa nachádza v časovom pásme "CDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -5) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 18:49 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Nevada Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 01 novembrer 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 156 deň, 7 hodina (hodiny), 10 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Nevada Zmena času 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Nevada Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Spojené štáty |
| Mena: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 8 386 = 0.027‰ USA Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 272 m |
| GPS súradnice | 37° 50' 21.2" Sever, 94° 21' 16.8" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4207.3 km (2614.3 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 5799.7 km (3603.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Spojené štáty (+3) |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Nevada
Čas v Nevada teraz
![]() 05:58 |
![]() |
![]() 20:31 |

= 0.027‰ USA Obyvateľstvo



