Aktuálny lokálny čas v Mendota, Spojené štáty
Otázka: Koľko je hodín v Mendota? Odpovedať: Mendota (California) sa nachádza v časovom pásme "PDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -7) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 15:38 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Mendota Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 01 novembrer 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 156 deň, 10 hodina (hodiny), 21 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Mendota Zmena času 2026, 2027 (America/Los_Angeles) »
| Mendota Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Spojené štáty |
| Mena: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 11 014 = 0.036‰ USA Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 53 m |
| GPS súradnice | 36° 45' 12.8" Sever, 120° 22' 53.6" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4086.6 km (2539.3 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 5920.4 km (3678.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Spojené štáty (+3) |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Mendota
Čas v Mendota teraz
![]() 05:45 |
![]() |
![]() 20:12 |

= 0.036‰ USA Obyvateľstvo



