Aktuálny lokálny čas v Kings Park, Spojené štáty
Otázka: Koľko je hodín v Kings Park? Odpovedať: Kings Park (New York) sa nachádza v časovom pásme "EDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 19:54 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Kings Park Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 01 novembrer 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 156 deň, 6 hodina (hodiny), 5 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Kings Park Zmena času 2026, 2027 (America/New_York) »
| Kings Park Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Spojené štáty |
| Mena: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 17 282 = 0.056‰ USA Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 56 m |
| GPS súradnice | 40° 53' 10.4" Sever, 73° 15' 26.4" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4546.1 km (2824.8 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 5460.9 km (3393.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Spojené štáty (+3) |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Kings Park
Čas v Kings Park teraz
![]() 05:25 |
![]() |
![]() 20:15 |

= 0.056‰ USA Obyvateľstvo



