Aktuálny lokálny čas v Greensboro, Spojené štáty
Otázka: Koľko je hodín v Greensboro? Odpovedať: Greensboro (North Carolina) sa nachádza v časovom pásme "EDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 17:27 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Greensboro Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 01 novembrer 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 156 deň, 8 hodina (hodiny), 32 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Greensboro Zmena času 2026, 2027 (America/New_York) »
| Greensboro Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Spojené štáty |
| Mena: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 269 666 = 0.869‰ USA Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 260 m |
| GPS súradnice | 36° 4' 21.5" Sever, 79° 47' 31.1" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4010.9 km (2492.3 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 5996.2 km (3725.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Spojené štáty (+3) |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Greensboro
Čas v Greensboro teraz
![]() 06:04 |
![]() |
![]() 20:28 |

= 0.869‰ USA Obyvateľstvo



