Aktuálny lokálny čas v Fresno, Spojené štáty
Otázka: Koľko je hodín v Fresno? Odpovedať: Fresno (Texas) sa nachádza v časovom pásme "CDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -5) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 17:37 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Fresno Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 01 novembrer 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 156 deň, 8 hodina (hodiny), 22 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Fresno Zmena času 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Fresno Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Spojené štáty |
| Mena: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 19 069 = 0.061‰ USA Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 27 m |
| GPS súradnice | 29° 32' 19.9" Sever, 95° 26' 50.8" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3284.4 km (2040.8 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 6722.6 km (4177.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Spojené štáty (+3) |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Fresno
Čas v Fresno teraz
![]() 06:23 |
![]() |
![]() 20:15 |

= 0.061‰ USA Obyvateľstvo



