Aktuálny lokálny čas v Fairfax, Spojené štáty
Otázka: Koľko je hodín v Fairfax? Odpovedať: Fairfax (California) sa nachádza v časovom pásme "PDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -7) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 16:52 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Fairfax Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 01 novembrer 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 156 deň, 9 hodina (hodiny), 7 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Fairfax Zmena času 2026, 2027 (America/Los_Angeles) »
| Fairfax Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Spojené štáty |
| Mena: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 7 441 = 0.024‰ USA Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 35 m |
| GPS súradnice | 37° 59' 13.7" Sever, 122° 35' 19.9" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4223.8 km (2624.5 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 5783.3 km (3593.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Spojené štáty (+3) |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Fairfax
Čas v Fairfax teraz
![]() 05:50 |
![]() |
![]() 20:24 |

= 0.024‰ USA Obyvateľstvo



