Aktuálny lokálny čas v Emporia, Spojené štáty
Otázka: Koľko je hodín v Emporia? Odpovedať: Emporia (Virginia) sa nachádza v časovom pásme "EDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 18:40 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Emporia Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 01 novembrer 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 156 deň, 7 hodina (hodiny), 19 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Emporia Zmena času 2026, 2027 (America/New_York) »
| Emporia Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Spojené štáty |
| Mena: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 5 927 = 0.019‰ USA Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 40 m |
| GPS súradnice | 36° 41' 9.5" Sever, 77° 32' 32.9" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4079.1 km (2534.6 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 5928 km (3683.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Spojené štáty (+3) |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Emporia
Čas v Emporia teraz
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 20:20 |

= 0.019‰ USA Obyvateľstvo



