Aktuálny lokálny čas v Ellsworth, Spojené štáty
Otázka: Koľko je hodín v Ellsworth? Odpovedať: Ellsworth (Maine) sa nachádza v časovom pásme "EDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 18:38 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Ellsworth Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 01 novembrer 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 156 deň, 7 hodina (hodiny), 21 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Ellsworth Zmena času 2026, 2027 (America/New_York) »
| Ellsworth Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Spojené štáty |
| Mena: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 7 741 = 0.025‰ USA Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 34 m |
| GPS súradnice | 44° 32' 36.3" Sever, 68° 25' 10.1" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4952.8 km (3077.5 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 5054.3 km (3140.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Spojené štáty (+3) |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Ellsworth
Čas v Ellsworth teraz
![]() 04:53 |
![]() |
![]() 20:08 |

= 0.025‰ USA Obyvateľstvo



