Aktuálny lokálny čas v East Peoria, Spojené štáty
Otázka: Koľko je hodín v East Peoria? Odpovedať: East Peoria (Illinois) sa nachádza v časovom pásme "CDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -5) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 18:56 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
East Peoria Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 01 novembrer 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 156 deň, 7 hodina (hodiny), 3 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» East Peoria Zmena času 2026, 2027 (America/Chicago) »
| East Peoria Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Spojené štáty |
| Mena: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 23 402 = 0.075‰ USA Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 142 m |
| GPS súradnice | 40° 39' 58.1" Sever, 89° 34' 48.4" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4521.7 km (2809.6 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 5485.4 km (3408.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Spojené štáty (+3) |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený East Peoria
Čas v East Peoria teraz
![]() 05:31 |
![]() |
![]() 20:20 |

= 0.075‰ USA Obyvateľstvo



