Aktuálny lokálny čas v Cambria, Spojené štáty
Otázka: Koľko je hodín v Cambria? Odpovedať: Cambria (California) sa nachádza v časovom pásme "PDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -7) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 16:51 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Cambria Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 01 novembrer 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 156 deň, 9 hodina (hodiny), 8 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Cambria Zmena času 2026, 2027 (America/Los_Angeles) »
| Cambria Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Spojené štáty |
| Mena: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 6 032 = 0.019‰ USA Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 20 m |
| GPS súradnice | 35° 33' 50.9" Sever, 121° 4' 50.7" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3954.4 km (2457.1 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 6052.7 km (3761 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Spojené štáty (+3) |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Cambria
Čas v Cambria teraz
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 20:12 |

= 0.019‰ USA Obyvateľstvo



