Aktuálny lokálny čas v Austin, Spojené štáty
Otázka: Koľko je hodín v Austin? Odpovedať: Austin (Minnesota) sa nachádza v časovom pásme "CDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -5) a Letný čas je aktívne (+ 1h) ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 17:36 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Austin Prepne na zimný čas 02:00, nedeľa, 01 novembrer 2026. Smer zmeny času -1 h. Zostávajúci čas: 156 deň, 8 hodina (hodiny), 23 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Austin Zmena času 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Austin Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Spojené štáty |
| Mena: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 24 718 = 0.08‰ USA Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 370 m |
| GPS súradnice | 43° 39' 59.9" Sever, 92° 58' 28.7" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4855.3 km (3016.9 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 5151.8 km (3201.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | Angličtina/Spojené štáty (+3) |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Austin
Čas v Austin teraz
![]() 05:35 |
![]() |
![]() 20:43 |

= 0.08‰ USA Obyvateľstvo



