Aktuálny lokálny čas v Al Ain, Spojené arabské emiráty
Otázka: Koľko je hodín v Al Ain? Odpovedať: Al Ain (Abu Dhabi) sa nachádza v časovom pásme "+04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +4) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): utorok, 26. máj 2026, 19:08 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Al Ain Prepne na zimný čas 07:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4255 deň, 12 hodina (hodiny), 5 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Al Ain Zmena času 2026, 2027 (Asia/Dubai) »
| Al Ain Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Spojené arabské emiráty |
| Mena: | AED, Dirham |
| Kontinent: | Ázie |
| Obyvateľstvo: | ≈ 408 733 = 82.148‰ ARE Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 275 m |
| GPS súradnice | 24° 11' 30" Sever, 55° 45' 38" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 2689.9 km (1671.4 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 7317.2 km (4546.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | Arabčina/Spojené arabské emiráty (+4) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • G [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Al Ain
Čas v Al Ain teraz
![]() 05:29 |
![]() |
![]() 18:58 |

= 82.148‰ ARE Obyvateľstvo



