Aktuálny lokálny čas v Vila Nova Sintra, Kapverdy
Otázka: Koľko je hodín v Vila Nova Sintra? Odpovedať: Vila Nova Sintra (Brava) sa nachádza v časovom pásme "-01" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -1) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): nedeľa, 31. máj 2026, 16:55 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Vila Nova Sintra Prepne na zimný čas 02:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4250 deň, 9 hodina (hodiny), 18 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Vila Nova Sintra Zmena času 2026, 2027 (Atlantic/Cape_Verde) »
| Vila Nova Sintra Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Kapverdy |
| Mena: | CVE, Escudo |
| Kontinent: | Afrika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 1 813 = 3.564‰ CPV Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 460 m |
| GPS súradnice | 14° 52' 0" Sever, 24° 43' 0" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 1653 km (1027.1 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 8354 km (5191 mi) |
| Jazyky: [*2] | Portugalčina/Kapverdy |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Vila Nova Sintra
Čas v Vila Nova Sintra teraz
![]() 06:08 |
![]() |
![]() 19:05 |

= 3.564‰ CPV Obyvateľstvo



