Aktuálny lokálny čas v Vila do Maio, Kapverdy
Otázka: Koľko je hodín v Vila do Maio? Odpovedať: Vila do Maio (Maio) sa nachádza v časovom pásme "-01" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -1) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): nedeľa, 31. máj 2026, 16:55 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Vila do Maio Prepne na zimný čas 02:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4250 deň, 9 hodina (hodiny), 18 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Vila do Maio Zmena času 2026, 2027 (Atlantic/Cape_Verde) »
| Vila do Maio Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Kapverdy |
| Mena: | CVE, Escudo |
| Kontinent: | Afrika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 3 009 = 5.916‰ CPV Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 14 m |
| GPS súradnice | 15° 8' 17.6" Sever, 23° 12' 41.7" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 1683.2 km (1045.9 mi) |
| Vzdialenosť od * Severný pól: | 8323.8 km (5172.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | Portugalčina/Kapverdy |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Vila do Maio
Čas v Vila do Maio teraz
![]() 06:01 |
![]() |
![]() 18:59 |

= 5.916‰ CPV Obyvateľstvo



