Aktuálny lokálny čas v Pampierstad, Južná Afrika
Otázka: Koľko je hodín v Pampierstad? Odpovedať: Pampierstad (North-West) sa nachádza v časovom pásme "SAST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): pondelok, 01. jún 2026, 00:51 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Nie sú známe zmeny.
» Pampierstad Zmena času 2026, 2027 (Africa/Johannesburg) »
| Pampierstad Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Južná Afrika |
| Mena: | ZAR, Rand |
| Kontinent: | Afrika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 21 800 = 0.445‰ ZAF Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 1078 m |
| GPS súradnice | 27° 46' 59.7" Juh, 24° 41' 15.6" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3089.2 km (1919.5 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 6917.9 km (4298.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | Zulu (+10) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,D,M,N [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Pampierstad
Čas v Pampierstad teraz
![]() 07:04 |
![]() |
![]() 17:34 |

= 0.445‰ ZAF Obyvateľstvo



