Aktuálny lokálny čas v Fort Beaufort, Južná Afrika
Otázka: Koľko je hodín v Fort Beaufort? Odpovedať: Fort Beaufort (Eastern Cape) sa nachádza v časovom pásme "SAST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): pondelok, 01. jún 2026, 00:55 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Nie sú známe zmeny.
» Fort Beaufort Zmena času 2026, 2027 (Africa/Johannesburg) »
| Fort Beaufort Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Južná Afrika |
| Mena: | ZAR, Rand |
| Kontinent: | Afrika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 58 419 = 1.192‰ ZAF Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 444 m |
| GPS súradnice | 32° 46' 29.2" Juh, 26° 38' 1.5" Východ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3644.2 km (2264.4 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 6362.8 km (3953.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | Zulu (+10) |
| Napájacia zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,D,M,N [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Fort Beaufort
Čas v Fort Beaufort teraz
![]() 07:07 |
![]() |
![]() 17:15 |

= 1.192‰ ZAF Obyvateľstvo



