Aktuálny lokálny čas v Playas, Ekvádor
Otázka: Koľko je hodín v Playas? Odpovedať: Playas (Guayas) sa nachádza v časovom pásme "-05" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -5) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 04:31 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Playas Prepne na zimný čas 22:14, pondelok, 18 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4253 deň, 17 hodina (hodiny), 42 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Playas Zmena času 2026, 2027 (America/Guayaquil) »
| Playas Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Ekvádor |
| Mena: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 30 564 = 2.066‰ ECU Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 10 m |
| GPS súradnice | 2° 37' 55.2" Juh, 80° 23' 17.1" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 292.6 km (181.8 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 9714.4 km (6036.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Ekvádor |
| Napájacia zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Playas
Čas v Playas teraz
![]() 06:19 |
![]() |
![]() 18:18 |

= 2.066‰ ECU Obyvateľstvo



