Aktuálny lokálny čas v Puerto Aisén, Čile
Otázka: Koľko je hodín v Puerto Aisén? Odpovedať: Puerto Aisén (Aisén) sa nachádza v časovom pásme "-04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 06:40 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Puerto Aisén Prepne na letný čas 00:00, nedeľa, 06 september 2026. Smer zmeny času +1 h. Zostávajúci čas: 100 deň, 17 hodina (hodiny), 19 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Puerto Aisén Zmena času 2026, 2027 (America/Santiago) »
| Puerto Aisén Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Čile |
| Mena: | CLP, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 16 936 = 1.011‰ CHL Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 9 m |
| GPS súradnice | 45° 24' 10.9" Juh, 72° 41' 30.6" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5048.3 km (3136.9 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 4958.7 km (3081.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Čile |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,L [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Puerto Aisén
Čas v Puerto Aisén teraz
![]() 08:16 |
![]() |
![]() 17:19 |

= 1.011‰ CHL Obyvateľstvo



