Aktuálny lokálny čas v Pucón, Čile
Otázka: Koľko je hodín v Pucón? Odpovedať: Pucón (Araucanía) sa nachádza v časovom pásme "-04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 06:36 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Pucón Prepne na letný čas 00:00, nedeľa, 06 september 2026. Smer zmeny času +1 h. Zostávajúci čas: 100 deň, 17 hodina (hodiny), 23 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Pucón Zmena času 2026, 2027 (America/Santiago) »
| Pucón Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Čile |
| Mena: | CLP, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 26 953 = 1.609‰ CHL Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 236 m |
| GPS súradnice | 39° 16' 56" Juh, 71° 57' 15.4" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4367.8 km (2714 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 5639.3 km (3504.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Čile |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,L [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Pucón
Čas v Pucón teraz
![]() 07:55 |
![]() |
![]() 17:34 |

= 1.609‰ CHL Obyvateľstvo



