Aktuálny lokálny čas v Las Animas, Čile
Otázka: Koľko je hodín v Las Animas? Odpovedať: Las Animas (Los Lagos) sa nachádza v časovom pásme "-04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 06:38 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Las Animas Prepne na letný čas 00:00, nedeľa, 06 september 2026. Smer zmeny času +1 h. Zostávajúci čas: 100 deň, 17 hodina (hodiny), 21 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Las Animas Zmena času 2026, 2027 (America/Santiago) »
| Las Animas Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Čile |
| Mena: | CLP, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 30 000 = 1.791‰ CHL Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 10 m |
| GPS súradnice | 39° 48' 31.2" Juh, 73° 13' 5.6" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4426.3 km (2750.4 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 5580.8 km (3467.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Čile |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,L [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Las Animas
Čas v Las Animas teraz
![]() 08:01 |
![]() |
![]() 17:38 |

= 1.791‰ CHL Obyvateľstvo



