Aktuálny lokálny čas v Bulnes, Čile
Otázka: Koľko je hodín v Bulnes? Odpovedať: Bulnes (Biobío) sa nachádza v časovom pásme "-04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 06:37 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Bulnes Prepne na letný čas 00:00, nedeľa, 06 september 2026. Smer zmeny času +1 h. Zostávajúci čas: 100 deň, 17 hodina (hodiny), 22 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Bulnes Zmena času 2026, 2027 (America/Santiago) »
| Bulnes Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Čile |
| Mena: | CLP, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 12 715 = 0.759‰ CHL Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 96 m |
| GPS súradnice | 36° 44' 32.4" Juh, 72° 17' 54.7" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4085.4 km (2538.5 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 5921.7 km (3679.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Čile |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,L [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Bulnes
Čas v Bulnes teraz
![]() 07:50 |
![]() |
![]() 17:42 |

= 0.759‰ CHL Obyvateľstvo



