Aktuálny lokálny čas v Suncho Corral, Argentína
Otázka: Koľko je hodín v Suncho Corral? Odpovedať: Suncho Corral (Santiago del Estero) sa nachádza v časovom pásme "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 01:39 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Suncho Corral Prepne na zimný čas 00:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4253 deň, 22 hodina (hodiny), 34 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Suncho Corral Zmena času 2026, 2027 (America/Argentina/Cordoba) »
| Suncho Corral Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Argentína |
| Mena: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 6 087 = 0.147‰ ARG Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 135 m |
| GPS súradnice | 27° 56' 0.9" Juh, 63° 25' 45.8" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3105.9 km (1929.9 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 6901.1 km (4288.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Argentína (+5) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Suncho Corral
Čas v Suncho Corral teraz
![]() 07:55 |
![]() |
![]() 18:27 |

= 0.147‰ ARG Obyvateľstvo



