Aktuálny lokálny čas v Sastre, Argentína
Otázka: Koľko je hodín v Sastre? Odpovedať: Sastre (Santa Fe) sa nachádza v časovom pásme "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 02:57 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Sastre Prepne na zimný čas 00:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4253 deň, 21 hodina (hodiny), 16 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Sastre Zmena času 2026, 2027 (America/Argentina/Cordoba) »
| Sastre Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Argentína |
| Mena: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 5 521 = 0.134‰ ARG Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 109 m |
| GPS súradnice | 31° 46' 3.4" Juh, 61° 49' 43.9" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3532.2 km (2194.8 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 6474.8 km (4023.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Argentína (+5) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Sastre
Čas v Sastre teraz
![]() 07:56 |
![]() |
![]() 18:12 |

= 0.134‰ ARG Obyvateľstvo



