Aktuálny lokálny čas v Santa Rosa de Río Primero, Argentína
Otázka: Koľko je hodín v Santa Rosa de Río Primero? Odpovedať: Santa Rosa de Río Primero (Cordoba) sa nachádza v časovom pásme "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 01:39 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Santa Rosa de Río Primero Prepne na zimný čas 00:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4253 deň, 22 hodina (hodiny), 34 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Santa Rosa de Río Primero Zmena času 2026, 2027 (America/Argentina/Cordoba) »
| Santa Rosa de Río Primero Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Argentína |
| Mena: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 6 788 = 0.164‰ ARG Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 171 m |
| GPS súradnice | 31° 9' 8.3" Juh, 63° 24' 6.9" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3463.8 km (2152.3 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 6543.2 km (4065.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Argentína (+5) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Santa Rosa de Río Primero
Čas v Santa Rosa de Río Primero teraz
![]() 08:01 |
![]() |
![]() 18:20 |

= 0.164‰ ARG Obyvateľstvo



