Aktuálny lokálny čas v San Benito, Argentína
Otázka: Koľko je hodín v San Benito? Odpovedať: San Benito (Entre Rios) sa nachádza v časovom pásme "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 01:38 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
San Benito Prepne na zimný čas 00:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4253 deň, 22 hodina (hodiny), 35 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» San Benito Zmena času 2026, 2027 (America/Argentina/Cordoba) »
| San Benito Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Argentína |
| Mena: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 6 771 = 0.164‰ ARG Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 61 m |
| GPS súradnice | 31° 47' 1.4" Juh, 60° 26' 29.6" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3534 km (2195.9 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 6473 km (4022.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Argentína (+5) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený San Benito
Čas v San Benito teraz
![]() 07:51 |
![]() |
![]() 18:06 |

= 0.164‰ ARG Obyvateľstvo



