Aktuálny lokálny čas v Monte Buey, Argentína
Otázka: Koľko je hodín v Monte Buey? Odpovedať: Monte Buey (Cordoba) sa nachádza v časovom pásme "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): štvrtok, 28. máj 2026, 00:22 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Monte Buey Prepne na zimný čas 00:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4253 deň, 23 hodina (hodiny), 51 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Monte Buey Zmena času 2026, 2027 (America/Argentina/Cordoba) »
| Monte Buey Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Argentína |
| Mena: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 5 497 = 0.133‰ ARG Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 113 m |
| GPS súradnice | 32° 54' 59.1" Juh, 62° 27' 24.1" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3660 km (2274.2 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 6347.1 km (3943.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Argentína (+5) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Monte Buey
Čas v Monte Buey teraz
![]() 08:01 |
![]() |
![]() 18:12 |

= 0.133‰ ARG Obyvateľstvo



