Aktuálny lokálny čas v Guatraché, Argentína
Otázka: Koľko je hodín v Guatraché? Odpovedať: Guatraché (La Pampa) sa nachádza v časovom pásme "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): streda, 27. máj 2026, 22:25 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Guatraché Prepne na zimný čas 00:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4254 deň, 1 hodina (hodiny), 48 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Guatraché Zmena času 2026, 2027 (America/Argentina/Salta) »
| Guatraché Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Argentína |
| Mena: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 5 271 = 0.127‰ ARG Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 174 m |
| GPS súradnice | 37° 40' 3.9" Juh, 63° 31' 48.8" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4188.3 km (2602.5 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 5818.8 km (3615.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Argentína (+5) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Guatraché
Čas v Guatraché teraz
![]() 08:16 |
![]() |
![]() 18:05 |

= 0.127‰ ARG Obyvateľstvo



