Aktuálny lokálny čas v Gualeguaychú, Argentína
Otázka: Koľko je hodín v Gualeguaychú? Odpovedať: Gualeguaychú (Entre Rios) sa nachádza v časovom pásme "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): streda, 27. máj 2026, 22:25 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Gualeguaychú Prepne na zimný čas 00:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4254 deň, 1 hodina (hodiny), 48 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Gualeguaychú Zmena času 2026, 2027 (America/Argentina/Cordoba) »
| Gualeguaychú Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Argentína |
| Mena: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 78 676 = 1.903‰ ARG Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 14 m |
| GPS súradnice | 33° 0' 33.7" Juh, 58° 31' 2" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3670.3 km (2280.6 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 6336.8 km (3937.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Argentína (+5) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Gualeguaychú
Čas v Gualeguaychú teraz
![]() 07:45 |
![]() |
![]() 17:56 |

= 1.903‰ ARG Obyvateľstvo



