Aktuálny lokálny čas v General Ramírez, Argentína
Otázka: Koľko je hodín v General Ramírez? Odpovedať: General Ramírez (Entre Rios) sa nachádza v časovom pásme "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): streda, 27. máj 2026, 22:21 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
General Ramírez Prepne na zimný čas 00:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4254 deň, 1 hodina (hodiny), 52 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» General Ramírez Zmena času 2026, 2027 (America/Argentina/Cordoba) »
| General Ramírez Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Argentína |
| Mena: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 8 614 = 0.208‰ ARG Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 117 m |
| GPS súradnice | 32° 10' 33.6" Juh, 60° 12' 2.8" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3577.6 km (2223 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 6429.4 km (3995.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Argentína (+5) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený General Ramírez
Čas v General Ramírez teraz
![]() 07:50 |
![]() |
![]() 18:05 |

= 0.208‰ ARG Obyvateľstvo



