Aktuálny lokálny čas v General José de San Martín, Argentína
Otázka: Koľko je hodín v General José de San Martín? Odpovedať: General José de San Martín (Chaco) sa nachádza v časovom pásme "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): streda, 27. máj 2026, 23:33 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
General José de San Martín Prepne na zimný čas 00:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4254 deň, 0 hodina (hodiny), 41 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» General José de San Martín Zmena času 2026, 2027 (America/Argentina/Cordoba) »
| General José de San Martín Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Argentína |
| Mena: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 31 758 = 0.768‰ ARG Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 81 m |
| GPS súradnice | 26° 32' 14.7" Juh, 59° 20' 29.7" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 2950.7 km (1833.5 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 7056.4 km (4384.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Argentína (+5) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený General José de San Martín
Čas v General José de San Martín teraz
![]() 07:35 |
![]() |
![]() 18:13 |

= 0.768‰ ARG Obyvateľstvo



