Aktuálny lokálny čas v General Fernández Oro, Argentína
Otázka: Koľko je hodín v General Fernández Oro? Odpovedať: General Fernández Oro (Rio Negro) sa nachádza v časovom pásme "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): streda, 27. máj 2026, 23:33 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
General Fernández Oro Prepne na zimný čas 00:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4254 deň, 0 hodina (hodiny), 41 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» General Fernández Oro Zmena času 2026, 2027 (America/Argentina/Salta) »
| General Fernández Oro Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Argentína |
| Mena: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 6 813 = 0.165‰ ARG Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 258 m |
| GPS súradnice | 38° 57' 10.7" Juh, 67° 55' 29.6" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4331.2 km (2691.3 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 5675.9 km (3526.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Argentína (+5) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený General Fernández Oro
Čas v General Fernández Oro teraz
![]() 08:37 |
![]() |
![]() 18:20 |

= 0.165‰ ARG Obyvateľstvo



