Aktuálny lokálny čas v General Cabrera, Argentína
Otázka: Koľko je hodín v General Cabrera? Odpovedať: General Cabrera (Cordoba) sa nachádza v časovom pásme "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): streda, 27. máj 2026, 22:23 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
General Cabrera Prepne na zimný čas 00:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4254 deň, 1 hodina (hodiny), 51 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» General Cabrera Zmena času 2026, 2027 (America/Argentina/Cordoba) »
| General Cabrera Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Argentína |
| Mena: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 10 351 = 0.25‰ ARG Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 298 m |
| GPS súradnice | 32° 48' 47.3" Juh, 63° 52' 20.7" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3648.5 km (2267.1 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 6358.6 km (3951 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Argentína (+5) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený General Cabrera
Čas v General Cabrera teraz
![]() 08:06 |
![]() |
![]() 18:18 |

= 0.25‰ ARG Obyvateľstvo



