Aktuálny lokálny čas v Gaimán, Argentína
Otázka: Koľko je hodín v Gaimán? Odpovedať: Gaimán (Chubut) sa nachádza v časovom pásme "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): streda, 27. máj 2026, 22:25 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Gaimán Prepne na zimný čas 00:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4254 deň, 1 hodina (hodiny), 48 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Gaimán Zmena času 2026, 2027 (America/Argentina/Catamarca) »
| Gaimán Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Argentína |
| Mena: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 5 753 = 0.139‰ ARG Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 21 m |
| GPS súradnice | 43° 17' 22.9" Juh, 65° 29' 34.4" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4813.4 km (2990.9 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 5193.7 km (3227.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Argentína (+5) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Gaimán
Čas v Gaimán teraz
![]() 08:40 |
![]() |
![]() 17:58 |

= 0.139‰ ARG Obyvateľstvo



