Aktuálny lokálny čas v Funes, Argentína
Otázka: Koľko je hodín v Funes? Odpovedať: Funes (Santa Fe) sa nachádza v časovom pásme "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): streda, 27. máj 2026, 22:26 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Funes Prepne na zimný čas 00:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4254 deň, 1 hodina (hodiny), 47 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Funes Zmena času 2026, 2027 (America/Argentina/Cordoba) »
| Funes Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Argentína |
| Mena: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 14 750 = 0.357‰ ARG Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 36 m |
| GPS súradnice | 32° 54' 56.4" Juh, 60° 48' 35.8" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3659.9 km (2274.1 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 6347.2 km (3944 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Argentína (+5) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Funes
Čas v Funes teraz
![]() 07:54 |
![]() |
![]() 18:06 |

= 0.357‰ ARG Obyvateľstvo



