Aktuálny lokálny čas v Formosa, Argentína
Otázka: Koľko je hodín v Formosa? Odpovedať: Formosa sa nachádza v časovom pásme "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): streda, 27. máj 2026, 20:59 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Formosa Prepne na zimný čas 00:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4254 deň, 3 hodina (hodiny), 15 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Formosa Zmena času 2026, 2027 (America/Argentina/Cordoba) »
| Formosa Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Argentína |
| Mena: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 221 383 = 5.355‰ ARG Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 70 m |
| GPS súradnice | 26° 10' 39.1" Juh, 58° 10' 41.3" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 2910.7 km (1808.6 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 7096.4 km (4409.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Argentína (+5) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Formosa
Čas v Formosa teraz
![]() 07:30 |
![]() |
![]() 18:09 |

= 5.355‰ ARG Obyvateľstvo



