Aktuálny lokálny čas v Firmat, Argentína
Otázka: Koľko je hodín v Firmat? Odpovedať: Firmat (Santa Fe) sa nachádza v časovom pásme "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): streda, 27. máj 2026, 22:24 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Firmat Prepne na zimný čas 00:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4254 deň, 1 hodina (hodiny), 49 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Firmat Zmena času 2026, 2027 (America/Argentina/Cordoba) »
| Firmat Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Argentína |
| Mena: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 18 294 = 0.442‰ ARG Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 109 m |
| GPS súradnice | 33° 27' 33.7" Juh, 61° 28' 59.5" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3720.3 km (2311.7 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 6286.7 km (3906.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Argentína (+5) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Firmat
Čas v Firmat teraz
![]() 07:58 |
![]() |
![]() 18:07 |

= 0.442‰ ARG Obyvateľstvo



