Aktuálny lokálny čas v Embalse, Argentína
Otázka: Koľko je hodín v Embalse? Odpovedať: Embalse (Cordoba) sa nachádza v časovom pásme "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): streda, 27. máj 2026, 22:22 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
Embalse Prepne na zimný čas 00:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4254 deň, 1 hodina (hodiny), 51 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» Embalse Zmena času 2026, 2027 (America/Argentina/Cordoba) »
| Embalse Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Argentína |
| Mena: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 15 900 = 0.385‰ ARG Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 561 m |
| GPS súradnice | 32° 10' 48" Juh, 64° 25' 5.1" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 3578.1 km (2223.3 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 6429 km (3994.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Argentína (+5) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený Embalse
Čas v Embalse teraz
![]() 08:07 |
![]() |
![]() 18:22 |

= 0.385‰ ARG Obyvateľstvo



