Aktuálny lokálny čas v El Galpón, Argentína
Otázka: Koľko je hodín v El Galpón? Odpovedať: El Galpón (Salta) sa nachádza v časovom pásme "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): streda, 27. máj 2026, 22:25 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
El Galpón Prepne na zimný čas 00:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4254 deň, 1 hodina (hodiny), 48 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» El Galpón Zmena času 2026, 2027 (America/Argentina/Salta) »
| El Galpón Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Argentína |
| Mena: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 8 357 = 0.202‰ ARG Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 527 m |
| GPS súradnice | 25° 22' 50.5" Juh, 64° 39' 9.3" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 2822.1 km (1753.6 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 7185 km (4464.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Argentína (+5) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený El Galpón
Čas v El Galpón teraz
![]() 07:54 |
![]() |
![]() 18:37 |

= 0.202‰ ARG Obyvateľstvo



