Aktuálny lokálny čas v El Carril, Argentína
Otázka: Koľko je hodín v El Carril? Odpovedať: El Carril (Salta) sa nachádza v časovom pásme "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): streda, 27. máj 2026, 22:24 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
El Carril Prepne na zimný čas 00:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4254 deň, 1 hodina (hodiny), 49 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» El Carril Zmena času 2026, 2027 (America/Argentina/Salta) »
| El Carril Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Argentína |
| Mena: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 9 780 = 0.237‰ ARG Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 1168 m |
| GPS súradnice | 25° 4' 26.8" Juh, 65° 29' 30.3" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 2788 km (1732.4 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 7219.1 km (4485.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Argentína (+5) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený El Carril
Čas v El Carril teraz
![]() 07:57 |
![]() |
![]() 18:41 |

= 0.237‰ ARG Obyvateľstvo



