Aktuálny lokálny čas v El Calafate, Argentína
Otázka: Koľko je hodín v El Calafate? Odpovedať: El Calafate (Santa Cruz) sa nachádza v časovom pásme "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): streda, 27. máj 2026, 23:32 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
El Calafate Prepne na zimný čas 00:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4254 deň, 0 hodina (hodiny), 41 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» El Calafate Zmena času 2026, 2027 (America/Argentina/Rio_Gallegos) »
| El Calafate Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Argentína |
| Mena: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 8 000 = 0.194‰ ARG Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 205 m |
| GPS súradnice | 50° 20' 26.7" Juh, 72° 16' 36.6" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 5597.4 km (3478 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 4409.7 km (2740.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Argentína (+5) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený El Calafate
Čas v El Calafate teraz
![]() 09:32 |
![]() |
![]() 18:00 |

= 0.194‰ ARG Obyvateľstvo



