Aktuálny lokálny čas v El Bolsón, Argentína
Otázka: Koľko je hodín v El Bolsón? Odpovedať: El Bolsón (Rio Negro) sa nachádza v časovom pásme "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a Letný čas je Neaktívne ⇒ Aktuálny Miestny čas (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená): streda, 27. máj 2026, 22:25 Obnoviť stránku ak je to nutné
Zmena času
El Bolsón Prepne na zimný čas 00:14, utorok, 19 január 2038. Smer zmeny času 0 h. Zostávajúci čas: 4254 deň, 1 hodina (hodiny), 48 minúta. (v okamihu, keď táto stránka bola zobrazená)
» El Bolsón Zmena času 2026, 2027 (America/Argentina/Salta) »
| El Bolsón Info: | |
|---|---|
| Krajiny: | Argentína |
| Mena: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Južná Amerika |
| Obyvateľstvo: | ≈ 15 537 = 0.376‰ ARG Obyvateľstvo |
| Nadmorská výška: | ≈ 320 m |
| GPS súradnice | 41° 57' 37.8" Juh, 71° 32' 0.1" Západ |
| Vzdialenosť od * Rovník: | 4665.6 km (2899.1 mi) |
| Vzdialenosť od * Južný pól: | 5341.5 km (3319 mi) |
| Jazyky: [*2] | Španielsky/Argentína (+5) |
| Napájacia zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Nastaviť mesto ako predvolený El Bolsón
Čas v El Bolsón teraz
![]() 09:00 |
![]() |
![]() 18:26 |

= 0.376‰ ARG Obyvateľstvo



